Podlasie i Perlejewo podbite !!!

W niedzielę 19 czerwca 2022 r. zespół Travelo MTB Team pod wodzą Rafała pojechał w 8 osobowym składzie sprawdzić się na wyścigu z cyklu Poland Bike Marathon.

W dużym upale przyszło zawodnikom pokonywać przygotowane przez organizatora kilometry.

Piękna trasa oraz dodatkowe atrakcje po drodze, takie, jak kurtyny wodne przygotowane przez lokalnych, sprawiły dodatkową atrakcję i chłodzenie w trakcie wyścigu.

Udało się dojechać do mety z sukcesami.

Marcel, pokonując na ostatnich metrach swoich rywali na podjeździe, wygrał swoją kategorię oraz zajął 2 miejsce w open.

Maks na dystansie mini, po dość ciężkich treningach w ubiegłym tygodniu, wywalczył 3 miejsce.

Magda zajęła 2 miejsce, Kornelia 1 miejsce i 2 w open.

Startowali jeszcze Piotr oraz Tomek, którzy dojechali do mety na dobrych miejscach blisko podium.

Romek miał inny pomysł na ten dzień i postanowił dobrze się bawić na trasie.

Po wyścigu pojechaliśmy na lody i plażę integrując zespół.